Loading...

Auktion 06-10-24

Välkommen till Upplands Auktionsverk, slagauktion startar Söndag 06/10 kl 12:00, Online budgivning under hela auktionen!

Det är möjligt att Bjuda Online till det aktuella numret som är live. Lycka till!

Auktion 06-10-24
Include closed lots
13h 53m
Tavla, olja på duk, signerad S.
342
Current bid50 SEK
Est500 SEK
13h 53m
Tavla, färglitografi, Bengt Landin 24/25 "And och Kakelugn"
343
Current bid300 SEK
Est800 SEK
13h 53m
Färglitografi PONTUS LJUNGBERG. ”Blå dörr” 298/360
351
Current bid150 SEK
Est400 SEK
13h 53m
Guasch, 1800 tal
352
Guasch, 1800 tal
Current bid100 SEK
Est600 SEK
13h 53m
Olja på duk signerad B. Ringvall
355
Current bid150 SEK
Est1,000 SEK
13h 53m
2st akvareller signerad M. Lundberg år 1926
356
Current bid150 SEK
Est800 SEK
13h 53m
2 st tavlor Blandteknik ramar med spegelglas
363
Current bid50 SEK
Est300 SEK
13h 53m
3 st oljor på pannå signerade
364
3 st oljor på pannå signerade
Current bid50 SEK
Est400 SEK
13h 53m
Färglitografi Gunilla Mann
372
Färglitografi Gunilla Mann
Current bid650 SEK
Est2,000 SEK
13h 53m
Olja på duk
373
Olja på duk
Current bid100 SEK
Est300 SEK
13h 53m
Olja på duk
378
Olja på duk
Current bid350 SEK
Est300 SEK
13h 53m
2 st tavlor, ena signerad E wallin 1934
390
Current bid50 SEK
Est300 SEK
13h 53m
Litografi signerad Gunilla Mann E.A
393
Current bid600 SEK
Est2,000 SEK
13h 53m
Olja på pannå Carl Herman Wettervik ”Parken i Skokloster”
416
Current bid100 SEK
Est1,000 SEK
13h 53m
Olja på duk A G Hammar ”Vårfest i Botan"
417
Current bid450 SEK
Est500 SEK
13h 53m
Färglitografi 51/260 signerad Uno Vallman
434
Current bid400 SEK
Est1,000 SEK
13h 53m
Litografi signerad Elina Luukanen, 13/60
444
Current bid50 SEK
Est500 SEK
13h 53m
Olja på pannå, 3 st
456
Olja på pannå, 3 st
Current bid200 SEK
Est500 SEK
13h 53m
Olja på pannå signerad Hallerdal
462
Current bid50 SEK
Est500 SEK
13h 53m
Akvarell Bruno Wiklund 1979
509
Akvarell Bruno Wiklund 1979
Current bid50 SEK
Est1,000 SEK
13h 53m
 Skolplansch Tobak
521
Skolplansch Tobak
Current bid150 SEK
Est400 SEK
13h 53m
Skolplansch Dagfjärilar
524
Skolplansch Dagfjärilar
Current bid150 SEK
Est400 SEK
13h 53m
Skolplansch Hannibals Tåg Över Alperna
527
Current bid150 SEK
Est400 SEK
13h 53m
 Skolplansch David och Goliat
529
Skolplansch David och Goliat
Current bid150 SEK
Est400 SEK
Kontakt

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55

755 93 Uppsala

0735015566

info@upplandsauktionsverk.se

Öppettider

Inlämning och Upphämtning

Måndag: 13.00 – 17.00

Tisdag: 13.00 – 17.00

Onsdag: 13.00 – 17.00

Sommarstängt: 11/7 - 28/7

Följ oss