Laddar...

Auktion 06-10-24

Välkommen till Upplands Auktionsverk, slagauktion startar Söndag 06/10 kl 12:00, Online budgivning under hela auktionen!

Det är möjligt att Bjuda Online till det aktuella numret som är live. Lycka till!

Auktion 06-10-24
Inkludera avslutade föremål
11h 08 m
Tavla, olja på duk, signerad S.
342
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
11h 08 m
Tavla, färglitografi, Bengt Landin 24/25 "And och Kakelugn"
343
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
11h 08 m
Färglitografi PONTUS LJUNGBERG. ”Blå dörr” 298/360
351
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
11h 08 m
Guasch, 1800 tal
352
Guasch, 1800 tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering600 SEK
11h 08 m
Olja på duk signerad B. Ringvall
355
Aktuellt bud150 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 08 m
2st akvareller signerad M. Lundberg år 1926
356
Aktuellt bud150 SEK
Värdering800 SEK
11h 08 m
2 st tavlor Blandteknik ramar med spegelglas
363
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 SEK
11h 08 m
3 st oljor på pannå signerade
364
3 st oljor på pannå signerade
Aktuellt bud50 SEK
Värdering400 SEK
11h 08 m
Färglitografi Gunilla Mann
372
Färglitografi Gunilla Mann
Aktuellt bud650 SEK
Värdering2 000 SEK
11h 08 m
Olja på duk
373
Olja på duk
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
11h 08 m
Olja på duk
378
Olja på duk
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
11h 08 m
2 st tavlor, ena signerad E wallin 1934
390
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 SEK
11h 08 m
Litografi signerad Gunilla Mann E.A
393
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
11h 08 m
Olja på pannå Carl Herman Wettervik ”Parken i Skokloster”
416
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 08 m
Olja på duk A G Hammar ”Vårfest i Botan"
417
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK
11h 08 m
Färglitografi 51/260 signerad Uno Vallman
434
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 08 m
Litografi signerad Elina Luukanen, 13/60
444
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
11h 08 m
Olja på pannå, 3 st
456
Olja på pannå, 3 st
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
11h 08 m
Olja på pannå signerad Hallerdal
462
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
11h 08 m
Akvarell Bruno Wiklund 1979
509
Akvarell Bruno Wiklund 1979
Aktuellt bud50 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 08 m
 Skolplansch Tobak
521
Skolplansch Tobak
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
11h 08 m
Skolplansch Dagfjärilar
524
Skolplansch Dagfjärilar
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
11h 08 m
Skolplansch Hannibals Tåg Över Alperna
527
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
11h 08 m
 Skolplansch David och Goliat
529
Skolplansch David och Goliat
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
Kontakt

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55

755 93 Uppsala

0735015566

info@upplandsauktionsverk.se

Öppettider

Inlämning och Upphämtning

Måndag: 13.00 – 17.00

Tisdag: 13.00 – 17.00

Onsdag: 13.00 – 17.00

Sommarstängt: 11/7 - 28/7

Följ oss