Laddar...
Auktion 06-10-24
Välkommen till Upplands Auktionsverk, slagauktion startar Söndag 06/10 kl 12:00, Online budgivning under hela auktionen!
Det är möjligt att Bjuda Online till det aktuella numret som är live. Lycka till!
Lägsta föremålsnummer
- Tavlor KonstRensa filter
342
Tavla, olja på duk, signerad S.
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
343
Tavla, färglitografi, Bengt Landin 24/25 "And och Kakelugn"
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
351
Färglitografi PONTUS LJUNGBERG. ”Blå dörr” 298/360
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
352
Guasch, 1800 tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering600 SEK
355
Olja på duk signerad B. Ringvall
Aktuellt bud150 SEK
Värdering1 000 SEK
356
2st akvareller signerad M. Lundberg år 1926
Aktuellt bud150 SEK
Värdering800 SEK
363
2 st tavlor Blandteknik ramar med spegelglas
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 SEK
364
3 st oljor på pannå signerade
Aktuellt bud50 SEK
Värdering400 SEK
372
Färglitografi Gunilla Mann
Aktuellt bud650 SEK
Värdering2 000 SEK
373
Olja på duk
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
378
Olja på duk
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
390
2 st tavlor, ena signerad E wallin 1934
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 SEK
393
Litografi signerad Gunilla Mann E.A
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
416
Olja på pannå Carl Herman Wettervik ”Parken i Skokloster”
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 SEK
417
Olja på duk A G Hammar ”Vårfest i Botan"
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK
434
Färglitografi 51/260 signerad Uno Vallman
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
444
Litografi signerad Elina Luukanen, 13/60
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
456
Olja på pannå, 3 st
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
462
Olja på pannå signerad Hallerdal
Aktuellt bud50 SEK
Värdering500 SEK
509
Akvarell Bruno Wiklund 1979
Aktuellt bud50 SEK
Värdering1 000 SEK
521
Skolplansch Tobak
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
524
Skolplansch Dagfjärilar
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
527
Skolplansch Hannibals Tåg Över Alperna
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK
529
Skolplansch David och Goliat
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 SEK