Laddar...
Kommande Auktion 01/12
Välkommen till Upplands Auktionsverk, slagauktion startar i auktionshallen Söndag 01/12 kl 12:00, Online budgivning under hela auktionen!
Det är möjligt att Bjuda Online fram tills att objektet är live i salen. Lycka till!
Lägsta föremålsnummer
- AllaRensa filter
14
Rolf Berg Äpple och ljusstakar
Aktuellt bud150 SEK
Värdering400 - 600 SEK
63
Hänkelvaser 1 par Royal Dux och figurin
Aktuellt bud50 SEK
Värdering400 - 700 SEK
95
Kista med mässingsdekorationer
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 - 600 SEK
128
Olja på duk, Japansk, signerad
Aktuellt bud50 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
136
Diverse, bl a minimått i koppar år 1853
Aktuellt bud50 SEK
Värdering300 - 500 SEK
210
Termoskanna Qvadrat design Arne Darnell
Startbud50 SEK
Värdering300 - 500 SEK
217
Miniatyrstäd i mässing
Aktuellt bud50 SEK
Värdering200 - 400 SEK
248
Silverringar 12 st
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
290
Bokstavsstansar Limit 15 mm
Aktuellt bud50 SEK
Värdering200 - 400 SEK